MF-RG1000-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RG1000-AP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: MF-RG1000-AP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MF-RG1000-AP
Αριθμός εξαρτήματος MF-RG1000-AP Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75339 pcs Φύλλο δεδομένων MF-RG1000-AP.pdf
Τάσης - Max 16V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 6s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) Σειρά Multifuse®, MF-RG
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 10.2 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 4 mOhms
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.854" (21.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 17A
Τρέχουσες - Max 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 10A