LPV2023-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
LPV2023-101KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 4A 60 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: LPV2023-101KL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LPV2023-101KL
Αριθμός εξαρτήματος LPV2023-101KL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 4A 60 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5624 pcs Φύλλο δεδομένων LPV2023-101KL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LPV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.906" (23.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 60 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4A