EMI220T-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
EMI220T-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FILTER LC(T) 0.05 OHM/22PF TH
Φύλλα δεδομένων: EMI220T-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EMI220T-RC
Αριθμός εξαρτήματος EMI220T-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 289135 pcs Φύλλο δεδομένων EMI220T-RC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Αξίες R = 0.05 Ohms, C = 22pF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία LC (T-Type)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.126" W (9.00mm x 3.20mm) Σειρά EMIT
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 0.05 Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 3 Leads Αλλα ονόματα EMI220T-LF
EMI220TRC
M9936TB
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.315" (8.00mm) φίλτρο Σειρά 3rd
Προστασία ESD No Λεπτομερής περιγραφή LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel R = 0.05 Ohms, C = 22pF 5A Radial - 3 Leads
Ρεύμα 5A Κέντρο / αποκοπής συχνότητας -
εξασθένηση Αξία 25dB @ 800MHz ~ 1GHz εφαρμογές General Purpose