CW252016-2R2G
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW252016-2R2G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 250MA 2.8 OHM
Φύλλα δεδομένων: CW252016-2R2G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CW252016-2R2G
Αριθμός εξαρτήματος CW252016-2R2G Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 250MA 2.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4974 pcs Φύλλο δεδομένων CW252016-2R2G.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±2%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CW252016
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 160MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2.8 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 2.8 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA