CW252016-100J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW252016-100J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 200MA 4.2 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CW252016-100J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CW252016-100J
Αριθμός εξαρτήματος CW252016-100J Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 10UH 200MA 4.2 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5331 pcs Φύλλο δεδομένων CW252016-100J.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CW252016
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 18 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 4.2 Ohm 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 4.2 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA