CW201212-47NJ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW201212-47NJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47NH 500MA 150 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CW201212-47NJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CW201212-47NJ
Αριθμός εξαρτήματος CW201212-47NJ Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 47NH 500MA 150 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 456854 pcs Φύλλο δεδομένων CW201212-47NJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CW201212
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 500MHz
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα CW201212-47NJCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 200MHz
Επαγωγή 47nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.7GHz Λεπτομερής περιγραφή 47nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 150 mOhm 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA