CM252016-2R2KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-2R2KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05 OHM
Φύλλα δεδομένων: CM252016-2R2KL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM252016-2R2KL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 155MA 1.05 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5835 pcs Φύλλο δεδομένων CM252016-2R2KL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CM252016
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 25 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 80MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 155mA 1.05 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.05 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 155mA