CM252016-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-101KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CM252016-101KL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM252016-101KL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4372 pcs Φύλλο δεδομένων CM252016-101KL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CM252016
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα CM252016-101KL-ND
CM252016-101KLTR
CM252016101KL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 12MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 21 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 21 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 60mA Τρέχουσες - Κορεσμός -