CI201210-82NJ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CI201210-82NJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 82NH 300MA 900 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CI201210-82NJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CI201210-82NJ
Αριθμός εξαρτήματος CI201210-82NJ Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 82NH 300MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4067 pcs Φύλλο δεδομένων CI201210-82NJ.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CI201210
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 82nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 600MHz Λεπτομερής περιγραφή 82nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 900 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA