CD214L-T45CALF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 45V 72.7V SMC
Φύλλα δεδομένων: CD214L-T45CALF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD214L-T45CALF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 45V 72.7V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76028 pcs Φύλλο δεδομένων CD214L-T45CALF.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 45V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 72.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 50V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC (DO-214AB) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 41.2A