CD214B-T85CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-T85CALF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 85V 137V SMB
Φύλλα δεδομένων: CD214B-T85CALF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD214B-T85CALF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 429005 pcs Φύλλο δεδομένων CD214B-T85CALF.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V
Τάση - Ανάλυση (Min) 94.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.4A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD214B-T8.0ALF
CD214B-T8.0ALF
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 8V 13.6V SMB
Σε απόθεμα: 435085 pcs
Κατεβάστε: CD214B-T8.0ALF.pdf
RFQ
CD214B-T8.5CALF
CD214B-T8.5CALF
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB