CD214B-T43CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-T43CALF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 43V 69.4V SMB
Φύλλα δεδομένων: CD214B-T43CALF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD214B-T43CALF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 43V 69.4V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 451540 pcs Φύλλο δεδομένων CD214B-T43CALF.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 43V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 69.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 47.8V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8.6A