CD214B-T24ALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-T24ALF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Φύλλα δεδομένων: CD214B-T24ALF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD214B-T24ALF
Αριθμός εξαρτήματος CD214B-T24ALF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 441002 pcs Φύλλο δεδομένων CD214B-T24ALF.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 38.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -