CD214A-T40CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-T40CALF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 40V 64.5V SMA
Φύλλα δεδομένων: CD214A-T40CALF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD214A-T40CALF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TVS DIODE 40V 64.5V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 504380 pcs Φύλλο δεδομένων CD214A-T40CALF.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 40V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 44.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA (DO-214AC) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.2A