CD214A-FS1200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-FS1200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DIODE CHIP 200V 1A DO214AC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD214A-FS1200
Αριθμός εξαρτήματος CD214A-FS1200 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή DIODE CHIP 200V 1A DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 788405 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 950mV @ 1A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 25ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή Diode 200V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A
Χωρητικότητα @ VR, F 10pF @ 4V, 1MHz