CD0603-Z2V2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD0603-Z2V2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.2V 150MW 0603
Φύλλα δεδομένων: CD0603-Z2V2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD0603-Z2V2
Αριθμός εξαρτήματος CD0603-Z2V2 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή DIODE ZENER 2.2V 150MW 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4411 pcs Φύλλο δεδομένων CD0603-Z2V2.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.2V Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Σειρά -
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.2V 150mW ±5% Surface Mount 0603 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 1V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD0603-Z2V4
CD0603-Z2V4
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.4V 150MW 0603
Σε απόθεμα: 4576 pcs
Κατεβάστε: CD0603-Z2V4.pdf
RFQ
CD0603-Z33
CD0603-Z33
Περιγραφή: DIODE ZENER 33V 150MW 0603
Σε απόθεμα: 5612 pcs
Κατεβάστε: CD0603-Z33.pdf
RFQ
CD0603-Z2
CD0603-Z2
Περιγραφή: DIODE ZENER 2V 150MW 0603