CC453232-331KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CC453232-331KL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CC453232-331KL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CC453232-331KL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 340696 pcs Φύλλο δεδομένων CC453232-331KL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CC453232
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 796kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 13 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 13 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 90mA Τρέχουσες - Κορεσμός -