95R2A-R22-A15/A15L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 95R2A-R22-A15/A15L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 95R2A-R22-A15/A15L Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5140 pcs Φύλλο δεδομένων 95R2A-R22-A15/A15L.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Σειρά 95
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Cermet
Αντίσταση (Ohms) 10k Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 2 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M10 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Slotted ενεργοποιητή Μήκος 0.866" (22.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
95R1A-R22-A10L
95R1A-R22-A10L
Περιγραφή: POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR