9250-331-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
9250-331-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 9250-331-RC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9250-331-RC
Αριθμός εξαρτήματος 9250-331-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330NH 780MA 130 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5140 pcs Φύλλο δεδομένων 9250-331-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 9250
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 46 @ 25MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα M8210 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 330nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 250MHz
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Wirewound Inductor 780mA 130 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 780mA Τρέχουσες - Κορεσμός 780mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 330UH 110MA 6.4 OHM TH