79FR47M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79FR47M-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470NH 330MA 560 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 79FR47M-RC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 79FR47M-RC
Αριθμός εξαρτήματος 79FR47M-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 470NH 330MA 560 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4314 pcs Φύλλο δεδομένων 79FR47M-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 79F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 25MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα M8118 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 560 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 560 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 330mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
79FR68M
79FR68M
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 680NH 310MA 670 MOHM
Σε απόθεμα: 4580 pcs
Κατεβάστε: 79FR68M.pdf
RFQ
79FR33M-TR-RC
79FR33M-TR-RC
Περιγραφή: FIXED IND 330NH 370MA 480 MOHM
Σε απόθεμα: 4724 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
79FR47M
79FR47M