79F8R2K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F8R2K-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 79F8R2K-RC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 79F8R2K-RC
Αριθμός εξαρτήματος 79F8R2K-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4454 pcs Φύλλο δεδομένων 79F8R2K-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 79F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα M8133 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 2.2 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 2.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 165mA Τρέχουσες - Κορεσμός -