79F680K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F680K-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 64MA 7.2 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 79F680K-RC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 79F680K-RC
Αριθμός εξαρτήματος 79F680K-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 68UH 64MA 7.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4822 pcs Φύλλο δεδομένων 79F680K-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 79F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 2.5MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα M8144 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 64mA 7.2 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 7.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 64mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
79F6R8K
79F6R8K
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH
Σε απόθεμα: 5034 pcs
Κατεβάστε: 79F6R8K.pdf
RFQ
79F5R6K
79F5R6K
Περιγραφή: FIXED IND 5.6UH 180MA 1.9 OHM TH
Σε απόθεμα: 4918 pcs
Κατεβάστε: 79F5R6K.pdf
RFQ
79F680K
79F680K