79F1R2K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F1R2K-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 260MA 900 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 79F1R2K-RC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 79F1R2K-RC
Αριθμός εξαρτήματος 79F1R2K-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 260MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4019 pcs Φύλλο δεδομένων 79F1R2K-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 79F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα M8123 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 110MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 900 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
79F1R0K-TR-RC
79F1R0K-TR-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 270MA 800 MOHM TH
Σε απόθεμα: 5458 pcs
Κατεβάστε: 79F1R0K-TR-RC.pdf
RFQ
79F1R8K-TR-RC
79F1R8K-TR-RC
Περιγραφή: FIXED IND 1.8UH 240MA 1.1 OHM TH
Σε απόθεμα: 6048 pcs
Κατεβάστε: 79F1R8K-TR-RC.pdf
RFQ
79F1R2K
79F1R2K