79F180K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F180K-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18UH 140MA 3.1 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 79F180K-RC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 79F180K-RC
Αριθμός εξαρτήματος 79F180K-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 18UH 140MA 3.1 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4110 pcs Φύλλο δεδομένων 79F180K-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 79F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 2.5MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα M8137 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 17MHz
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 3.1 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 140mA Τρέχουσες - Κορεσμός -