78F1R2K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 740MA 180 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 78F1R2K-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 78F1R2K-RC
Αριθμός εξαρτήματος 78F1R2K-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 740MA 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 744261 pcs Φύλλο δεδομένων 78F1R2K-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 78F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 165MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 740mA 180 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 740mA Τρέχουσες - Κορεσμός -