78F151J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 150MA 5.4 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 78F151J-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 78F151J-RC
Αριθμός εξαρτήματος 78F151J-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 150UH 150MA 5.4 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 784497 pcs Φύλλο δεδομένων 78F151J-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 78F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 790kHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.75MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 5.4 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 5.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
78F181J
78F181J
Περιγραφή: FIXED IND 180UH 84MA 5 OHM TH
Σε απόθεμα: 4696 pcs
Κατεβάστε: 78F181J.pdf
RFQ
78F151J
78F151J
Περιγραφή: FIXED IND 150UH 90MA 5.4 OHM TH