6000-1R0M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6000-1R0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 6000-1R0M
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 6000-1R0M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 6000-1R0M
Αριθμός εξαρτήματος 6000-1R0M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 1UH 10A 13 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4383 pcs Φύλλο δεδομένων 6000-1R0M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 6000
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα M6001 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.480" (12.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 13 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 13 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
6000-151K-RC
6000-151K-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 150UH 1.15A 370 MOHM
Σε απόθεμα: 144598 pcs
Κατεβάστε: 6000-151K-RC.pdf
RFQ
6000-220K
6000-220K
Περιγραφή: FIXED IND 22UH 2.4A 70 MOHM TH
Σε απόθεμα: 5239 pcs
Κατεβάστε: 6000-220K.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 18UH 2.66A 61 MOHM TH
Κατεβάστε: 6000-180K.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 180UH 1.08A 580 MOHM
6000-1R5M-RC
6000-1R5M-RC
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 8.5A 16 MOHM TH
Κατεβάστε: 6000-1R5M-RC.pdf
Κατεβάστε: 6000-181K-RC.pdf
Κατασκευαστές: Storm Interface
Περιγραφή: SWITCH KEYPAD 16 KEY 0.05A 24V
Σε απόθεμα: 914 pcs
Κατεβάστε: 6000-210023.pdf
6000-1R5M
6000-1R5M
Κατεβάστε: 6000-1R5M.pdf
6000-1R0M-RC
6000-1R0M-RC
Κατεβάστε: 6000-1R0M-RC.pdf
Κατασκευαστές: Storm Interface
Κατεβάστε: 6000-220023.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών