5900-331-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
5900-331-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 1.2A 285 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 5900-331-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
864 pcs
1728 pcs
2592 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5900-331-RC
Αριθμός εξαρτήματος 5900-331-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 1.2A 285 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79309 pcs Φύλλο δεδομένων 5900-331-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.453" Dia x 0.900" L (11.51mm x 22.86mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 5900
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 5900331RC
M8328
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 285 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 285 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.4A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 3.3A 39 MOHM TH
Κατεβάστε: 5900-390.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 27MH 140MA 22 OHM TH
Κατεβάστε: 5900-273.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 3.3MH 390MA 2.8 OHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 3.4A 37 MOHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 33MH 130MA 25 OHM TH