5800-331-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
5800-331-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 400MA 770 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 5800-331-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
864 pcs
1728 pcs
2592 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5800-331-RC
Αριθμός εξαρτήματος 5800-331-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 400MA 770 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115372 pcs Φύλλο δεδομένων 5800-331-RC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 0.700" L (6.99mm x 17.78mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 5800
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 5800331RC
M8296
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 770 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 770 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 600mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 1.2A 97 MOHM TH
Κατεβάστε: 5800-390.pdf
RFQ
5800-272-TR-RC
5800-272-TR-RC
Περιγραφή: FIXED IND 2.7MH 150MA 6.6 OHM
Κατεβάστε: 5800-272-TR-RC.pdf
RFQ
5800-332-RC
5800-332-RC
Περιγραφή: FIXED IND 3.3MH 130MA 8.8 OHM
Κατεβάστε: 5800-332-RC.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 1.3A 90 MOHM TH
Κατεβάστε: 5800-330.pdf