4606X-AP2-101LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4606X-AP2-101LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 3 RES 100 OHM 6SIP
Φύλλα δεδομένων: 4606X-AP2-101LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4606X-AP2-101LF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 3 RES 100 OHM 6SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 483063 pcs Φύλλο δεδομένων 4606X-AP2-101LF.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Σειρά 4600X Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 100
Ισχύς ανά στοιχείο 300mW Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 3 Αριθμός Pins 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.200" (5.08mm) Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP