4606X-101-331
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4606X-101-331 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 5 RES 330 OHM 6SIP
Φύλλα δεδομένων: 4606X-101-331.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 4606X-101-331
Αριθμός εξαρτήματος 4606X-101-331 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 5 RES 330 OHM 6SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5030 pcs Φύλλο δεδομένων 4606X-101-331.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Σειρά 4600X Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 330
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Αλλα ονόματα 4606X-1-331
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 5
Αριθμός Pins 6 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.200" (5.08mm) Λεπτομερής περιγραφή 330 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP