4306R-101-511
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4306R-101-511 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 5 RES 510 OHM 6SIP
Φύλλα δεδομένων: 4306R-101-511.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2030 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 4306R-101-511
Αριθμός εξαρτήματος 4306R-101-511 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES ARRAY 5 RES 510 OHM 6SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 153084 pcs Φύλλο δεδομένων 4306R-101-511.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm)
Σειρά 4300R Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση 50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 510
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 5 Αριθμός Pins 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm) Λεπτομερής περιγραφή 510 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP