3852A-286-252AL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3852A-286-252AL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 3852A-286-252AL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
270 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3852A-286-252AL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14159 pcs Φύλλο δεδομένων 3852A-286-252AL.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.750" Dia x 0.250" H (19.05mm x 6.35mm) Σειρά 3852
Περιστροφή 280° Resistive Υλικό Cermet
Αντίσταση (Ohms) 2.5k Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32 Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής Side Adjustment ενεργοποιητής Τύπος Slotted
ενεργοποιητή Μήκος 0.875" (22.23mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)