3852A-202-252AL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3852A-202-252AL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 3852A-202-252AL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3852A-202-252AL Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή POT 2.5K OHM 2W CERMET LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5680 pcs Φύλλο δεδομένων 3852A-202-252AL.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.750" Dia x 0.250" H (19.05mm x 6.35mm) Σειρά 3852
Περιστροφή 280° Resistive Υλικό Cermet
Αντίσταση (Ohms) 2.5k Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 2.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Slotted ενεργοποιητή Μήκος 0.625" (15.88mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)