3500-8R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 3500-8R2M
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 1.1A 116 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 3500-8R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3500-8R2M
Αριθμός εξαρτήματος 3500-8R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 1.1A 116 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4760 pcs Φύλλο δεδομένων 3500-8R2M.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.385" L x 0.150" W (9.78mm x 3.81mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 3500
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 32 @ 7.96MHz
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 35008R2M Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 1.1A 116 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 116 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.2A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3500-6R8M
3500-6R8M
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 1.1A 113 MOHM TH
Σε απόθεμα: 4004 pcs
Κατεβάστε: 3500-6R8M.pdf
RFQ
3500-F11-K20-5A
3500-F11-K20-5A
Κατασκευαστές: E-T-A
Περιγραφή: CIR BRKR THRMMAG 5A 250VAC 80VDC
Σε απόθεμα: 1325 pcs
Κατεβάστε: 3500-F11-K20-5A.pdf
RFQ
3500-821K
3500-821K
Περιγραφή: FIXED IND 820UH 140MA 6.33 OHM