3386P-1-220LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3386P-1-220LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 22 OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 3386P-1-220LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3386P-1-220LF
Αριθμός εξαρτήματος 3386P-1-220LF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 22 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73904 pcs Φύλλο δεδομένων 3386P-1-220LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.190" H (9.53mm x 9.53mm x 4.83mm)
Σειρά Trimpot® 3386 - Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 22 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3386P-1-205LF
3386P-1-205LF
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Σε απόθεμα: 76958 pcs
Κατεβάστε: 3386P-1-205LF.pdf
RFQ
3386P-1-220
3386P-1-220