3362W-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3362W-1-252 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2.5KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 3362W-1-252.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3362W-1-252
Αριθμός εξαρτήματος 3362W-1-252 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 2.5KOHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 66230 pcs Φύλλο δεδομένων 3362W-1-252.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.275" x 0.260" Face x 0.275" H (6.99mm x 6.60mm x 6.99mm)
Σειρά Trimpot® 3362 - Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα Q1145095
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3362W-1-205
3362W-1-205
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Σε απόθεμα: 71115 pcs
Κατεβάστε: 3362W-1-205.pdf
RFQ
3362W-1-252LF
3362W-1-252LF