3352V-1-252LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3352V-1-252LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος POT 2.5K OHM THUMBWHEEL CERM ST
Φύλλα δεδομένων: 3352V-1-252LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3352V-1-252LF
Αριθμός εξαρτήματος 3352V-1-252LF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή POT 2.5K OHM THUMBWHEEL CERM ST Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89833 pcs Φύλλο δεδομένων 3352V-1-252LF.pdf
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.350" Dia x 0.210" H (8.89mm x 5.33mm) Σειρά Trimpot® 3352 - Open Frame
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment