3296W-1-252LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3296W-1-252LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 3296W-1-252LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3296W-1-252LF
Αριθμός εξαρτήματος 3296W-1-252LF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60364 pcs Φύλλο δεδομένων 3296W-1-252LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.395" H (9.53mm x 4.83mm x 10.03mm)
Σειρά Trimpot® 3296 - Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 25
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment