3250L-1-252M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2.5K OHM 1W WIRE LEADS
Φύλλα δεδομένων: 3250L-1-252M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3250L-1-252M
Αριθμός εξαρτήματος 3250L-1-252M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 2.5K OHM 1W WIRE LEADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5894 pcs Φύλλο δεδομένων 3250L-1-252M.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.500" x 0.187" Face x 0.500" H (12.70mm x 4.75mm x 12.70mm)
Σειρά Trimpot® 3250 - Sealed Resistive Υλικό Wirewound
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Wire Leads Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 1W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment