3057Y-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3057Y-1-252 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2.5K OHM 1W PC PIN SIDE
Φύλλα δεδομένων: 3057Y-1-252.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3057Y-1-252
Αριθμός εξαρτήματος 3057Y-1-252 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 2.5K OHM 1W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5990 pcs Φύλλο δεδομένων 3057Y-1-252.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Σειρά Trimpot® 3057 - Sealed Resistive Υλικό Wirewound
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 22
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 1W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment