3057J-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2.5K OHM 1W SLD HK SIDE
Φύλλα δεδομένων: 3057J-1-252.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3057J-1-252
Αριθμός εξαρτήματος 3057J-1-252 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 2.5K OHM 1W SLD HK SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4732 pcs Φύλλο δεδομένων 3057J-1-252.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης Solder Hook
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Σειρά Trimpot® 3057 - Sealed Resistive Υλικό Wirewound
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 22
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 1W Solder Hook Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment