3006P-1-252LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3006P-1-252LF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2.5K OHM 0.75W PC PIN
Φύλλα δεδομένων: 3006P-1-252LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3006P-1-252LF
Αριθμός εξαρτήματος 3006P-1-252LF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή TRIMMER 2.5K OHM 0.75W PC PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61159 pcs Φύλλο δεδομένων 3006P-1-252LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.190" Face x 0.750" L (6.35mm x 4.83mm x 19.05mm)
Σειρά Trimpot® 3006 - Sealed Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 2.5 kOhms Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W
Συσκευασία Tube Αριθμό των στροφών 15
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2.5 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment