2200HT-680-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-680-V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 5.8A 50 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2200HT-680-V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2200HT-680-V
Αριθμός εξαρτήματος 2200HT-680-V Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 68UH 5.8A 50 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5424 pcs Φύλλο δεδομένων 2200HT-680-V.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.950" Dia x 0.550" W (24.13mm x 13.97mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 68µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 68µH Shielded Toroidal Inductor 5.8A 50 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5.8A