2200HT-560-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-560-H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 56UH 6.1A 46 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2200HT-560-H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2200HT-560-H
Αριθμός εξαρτήματος 2200HT-560-H Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 56UH 6.1A 46 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5486 pcs Φύλλο δεδομένων 2200HT-560-H.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.950" Dia (24.13mm)
Αλλα ονόματα M1303 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 56µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.550" (13.97mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 56µH Shielded Toroidal Inductor 6.1A 46 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 46 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.1A Τρέχουσες - Κορεσμός -