2200HT-331-V-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-331-V-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 3.1A 180 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2200HT-331-V-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2200HT-331-V-RC Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 3.1A 180 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59200 pcs Φύλλο δεδομένων 2200HT-331-V-RC.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.950" Dia x 0.550" W (24.13mm x 13.97mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 2200HT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Toroidal Inductor 3.1A 180 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.1A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2200HT-390-H
2200HT-390-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 8.1A 26 MOHM TH
Κατεβάστε: 2200HT-390-H.pdf
RFQ
2200HT-391-H-RC
2200HT-391-H-RC
Περιγραφή: FIXED IND 390UH 3A 190 MOHM TH
Κατεβάστε: 2200HT-391-H-RC.pdf
RFQ
2200HT-331-V
2200HT-331-V