2200HT-221-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-221-V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 4.3A 91 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2200HT-221-V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2200HT-221-V
Αριθμός εξαρτήματος 2200HT-221-V Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 220UH 4.3A 91 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4906 pcs Φύλλο δεδομένων 2200HT-221-V.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.950" Dia x 0.550" W (24.13mm x 13.97mm)
Αλλα ονόματα M1312 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Toroidal Inductor 4.3A 91 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 91 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.3A Τρέχουσες - Κορεσμός -