2100HT-331-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2100HT-331-H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 2100HT-331-H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2100HT-331-H
Αριθμός εξαρτήματος 2100HT-331-H Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5150 pcs Φύλλο δεδομένων 2100HT-331-H.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.860" Dia (21.84mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 2100HT
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Toroidal Inductor 2.7A 160 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 160 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.7A