1140-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1140-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1140-2R2M
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 27A 2 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1140-2R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1140-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος 1140-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 27A 2 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5177 pcs Φύλλο δεδομένων 1140-2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" Dia (38.10mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 1140
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα M6329 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.030" (26.16mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 27A 2 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 2 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 27A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1140-270K-RC
1140-270K-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 27UH 16A 10 MOHM TH
Σε απόθεμα: 14872 pcs
Κατεβάστε: 1140-270K-RC.pdf
RFQ
1140-330K
1140-330K
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 21A 11 MOHM TH
Σε απόθεμα: 4780 pcs
Κατεβάστε: 1140-330K.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 2.7MH 4A 555 MOHM TH
Κατεβάστε: 1140-272K.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 330UH 11.4A 74 MOHM TH