1130-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1130-2R2M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1130-2R2M
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bourns, Inc.
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 21A 3 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1130-2R2M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1130-2R2M
Αριθμός εξαρτήματος 1130-2R2M Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 21A 3 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5022 pcs Φύλλο δεδομένων 1130-2R2M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.100" Dia (27.94mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 1130
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα M6287 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.840" (21.34mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 21A 3 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 21A Τρέχουσες - Κορεσμός -